Vadovai

 

 Direktorė

 Vilija Lukauskienė

Tel./faks.: 8-46-446925

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gyvenimo aprašymas>>>  

Pavaduotoja ugdymui

Roma Balsevičienė

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pavaduotojas

 ūkio reikalams

 

Vaidas Skuodas

    direkt2

    roma  vaidas

 

 AKU4483

2017–2018 MOKSLO METŲ PEDAGOGŲ VARDINIS SĄRAŠAS

Pavardė, vardas

Dėstomi dalykai

Kvalifikacinė kategorija (metai)

Lukauskienė Vilija

Direktorė

Vyr. mokytoja, II vadybinė

Balsevičienė Roma

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Informacinės technologijos, Fizika

Vyr. mokytoja 2015 m.

Skuodas Algirdas

Direktoriaus pavaduotojas soc. reikalams

 

Alsys Simonas

Kūno kultūra

 

Burniauskaitė Gilvilė

Globos grupės socialinė pedagogė

 

Bušmaitė Virginija

2–3 jungt. kl. mokytoja, Pailg. dienos grupė

Mokytoja metodininkė 2015 m.

Gilvonauskienė Asta

6 kl. auklėtoja, Lietuvių k.

vyr. mokytoja 2007 m.

Grauslytė Kristina

JUG pedagogė, Etnokultūra

 

Grišanovienė Rūta

Globos grupės socialinė pedagogė

Vyr. spec. kl. aukl. 2000 m.

Soc. pedag. 2015 m.

Ylienė Daiva

Bibliotekininkė, 8 kl. auklėtoja, Etika, SEU

 

Jankauskienė Laima

Bendrabučio  mokinių  grupės auklėtoja

Vyr. spec. kl. aukl. 2006 m.

Jurgulienė Rasa

Bendrabučio  mokinių  grupės auklėtoja

Priešm. ugdymo vyr. mokytoja

Jurkuvienė Idita

spec. pedagogė, logopedė

Vyr. auklėtoja, Vyr. spec. pedagogė, 2014 m.

Jusčienė Rasa

Žmogaus sauga

 

Klimienė Judita

Tikyba

 

Kundrotienė Danutė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė JUG

Auklėtoja metodininkė 2014 m.

Lygnugarienė Laima

1 kl. mokytoja, Lietuvių k. 5 kl.

Pradinių klasių vyr. mokytoja 1995 m.

Maksimavičienė Vilija

Psichologė

 

Mineikienė Virginija

4 kl. mokytoja, Pailg. dienos grupė

Pradinių klasių vyr. mokytoja  1995 m.

Petruoka Artūras

Muzika

Vyr. mokytojas 2012 m.

Plesevičienė Ieva

5, 10 kl. auklėtoja, Anglų k.

Anglų k. vyr. mokytoja, 2007m.

Skuodienė Valerija

Globos grupės socialinė pedagogė

Vyr. spec. kl. aukl. 2001 m.

Soc. pedagogė 2015 m.

Tarvydienė Rima

Socialinė pedagogė, 7, 9kl. auklėtoja

Bendrabučio  mokinių  grupės auklėtoja

Vyr. soc. ped.

Udrėnienė Daiva

Biologija, Chemija, Gamta ir žmogus

Biologijos mokytoja metodininkė – 2009 m.

Chemijos mokytoja

Urbonienė Janina

Globos grupės socialinė pedagogė

Vyr. spec. kl. aukl. 2000 m.

Žemaitienė Asta

Matematika

Vyr. mokytoja 2014 m.


NEPAGRINDINĖJE DARBOVIETĖJE DIRBANTYS PEDAGOGAI

Pavardė, vardas

Dėstomi dalykai ir krūvis

Kvalifikacinė kategorija (metai)

Bastytė-Ignatavičė  Audronė

Šokis

Mokytoja metodininkė

Gruzdys Darius

Technologijos

Technologijų vyresnysis mokytojas 2009 m.

Jonikaitė Violeta

Dailė, Technologijos

Dailės vyr. mokytoja 1999

Liekytė Rima

Istorija, Pilietiškumo pagrindai

Vyr. mokytoja 1999 m.

Lingevičienė Laima

Rusų k. mokytoja

Vyr. mokytoja 1998 m.

Sabaliauskienė Rita

Geografija, Ekonomika

Geografijos vyr. mokytoja 2011