Konferencija „Sveikas ir saugus vaikas – laiminga ateitis“

26 Bal 2017

Kovo 24 dieną Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje vyko tradicinė respublikinė prevencinė 7–10 klasių mokinių konferencija „Sveikas ir saugus vaikas – laiminga ateitis“. Jos tikslas – skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena, teisingai atsirinkti informaciją virtualioje erdvėje, saugiai bendrauti socialiniuose tinkluose, ugdyti vertybines nuostatas, kurios stiprintų savigarbą ir nepakantumą patyčioms, toleranciją ir bendruomeniškumą.
                     Konferencijoje dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš 47 Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų.

Lapių pagrindinės mokyklos mokinės Auksė Abromaitė ir Aneta Šterns, konferencijoje pristatė pranešimą „Genetiškai modifikuotas maistas kasdieniniame gyvenime“ ir gavo padėką iš Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto už inovatyvų pranešimą.

Biologijos mokytoja R. Aleksandravičienė

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt