Gražiausius žodžius pradinukai skyrė Lietuvai

14 Kov 2017

 Kovo 2 d. vyko priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. I-oji vieta buvo paskirta 1 klasės mokiniui Domantui Butkui. II-oji vieta atiteko dviems mokiniams, tai 4 kl. mokiniui Orestui Kupšiui ir 4 kl. mokinei Austėjai Laugalytei. III vietą laimėjo 2 kl. mokinė Beatričė Jonikaitė ir 3 kl mokinys Deimantas Melichauskas. Buvo apdovanota ir pati mažiausia konkurso dalyvė Sofija Skarbaliūtė.

Konkurso metu buvo apdovanoti mokiniai, kurie dalyvavo tvarkingiausio sąsiuvinio konkurse. Apdovanotos dvi mokinės, kurios ir laimėjo šį konkursą, tai 2 klasės mokinė Augustė Gedvilaitė ir 4 klasės mokinė Austėja Laugalytė.

knygu kaledos

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt