,,Sveikatiada" startuoja

04 Spa 2017

 

„Sveikatiada“ vadovaujasi šūkiu – sveikai gyventi yra smagu! Organizuojamos masinės mankštos, šokiai, pusryčių fiestos, vaisių ir daržovių mitingai, žinių mūšiai ir pan. Įdomių renginių metu moksleiviai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir sužino aktualios ir naudingos informacijos apie sveikatingumą. Išbandę „Sveikatiados“ idėjas, vaikai patys susidomi sveika gyvensena ir turi daugiau motyvacijos gyventi sveikai. Taigi ši programa – tai kartu ir puikus bendradarbis mokytojams įgyvendinant Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą Sveikatos ugdymo bendrąją programą.

Rugsėjo mėn "Sveikatiados" veikla:

Paruoštas  "Sveikatiados "stendas, mokyklos parke vyko "Mankštakiada", 3 kl mokiniams vyko pamokėlės "Sveiki dantukai"- ruošiamės rajoniniam konkursui, 2-3 jungtinėje klasėje vyko Arbūzo diena, Agurko diena, kur mokiniai šlovino šias daržoves, minė mįsles, mokėsi jas kuo įdomiau pateikti, sužinojo jų naudą , pasidalino receptais ir vaišinosi.

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt