Vakaronė ,,Atidarius močiutės spintą...“

06 Gruo 2017

 Lapkričio 24 dieną, kaip ir kasmet, Lapių kaimo bendruomenė buvo sukviesta į jau tradicine tapusią keturių kartų vakaronę ,,Atidarius močiutės spintą...“.

                             Sušildyti visų susirinkusiųjų širdis ėmėsi darželio grupė – ji ir pradėjo šventinę programą – atvėrė seną močiutės spintą, iš kurios suskambo vaikiškais balseliais dainuojama lopšinė. Po jos įbėgo piemenėliai, šmaikščiais pajuokavimais bandydami grąžinti visus į praeitį. Maloni staigmena laukė visų senelių – anūkėliai citavo savo rašinių ištraukas apie jų mylimas močiutes, senelius, prosenelius. Nė vienas koncertas neapsieina be vaikų smagių šokių, skambių dainų.

                             Vakaro eigoje renginio vedėjai mokyklos direktorės pavaduotojas A.Skuodas ir lietuvių kalbos mokytoja A.Gilvonauskienė skaitė eiles apie močiutes, kurios šiais laikais ne tokios kaip seniau: jos bėga, skuba, nori būti gražios, nebenešioja skarelių... tačiau jos yra visų anūkėlių labai mylimos.

                             Norėdami patikrinti, kiek senoji karta dar pamena senųjų įrankių paskirtį, renginio vedėjai klausinėjo vakaronės svečių, kokiam tikslui buvo naudojamas vienas ar kitas namų apyvokos daiktas ar įrankis. Atspėjusieji turėjo ne tik pademonstruoti ir papasakoti, kaip su šiuo daiktu buvo dirbama, bet ir pabandyti pasakyti, kur šiais laikais galėtų jį panaudoti. Išmoningi ir sąmojingi atsakymai sukėlė daug skambaus juoko.

                             Vėliau vakaro vedėjai pakvietė į žaidimą ,,Atspėk dainą“. Atspėjusiems teko ją padainuoti, parodyti savo muzikinius gebėjimus.

                             Mokyklos direktorė Vilija Lukauskienė ir Lapių bendruomenės centro valdybos pirmininkė Laima Karbauskienė atminimo dovanomis tradiciškai apdovanojo vyriausiąjį vakaronės dalyvį - tai Antaną Kundrotą ir jauniausiąją – Rugilę Gedvilaitę. Taip pat apdovanoti žaidimų dalyviai, vedantieji, mokytojai, prisidėję prie koncerto organizavimo bei mokiniai, rašę ir dalyvavę rašinių konkurse ,,Atidariau močiutės spintą...“.

                             Visiems vakaronės dalyviams koncertą padovanojo Klaipėdos kapela „Dorė“, kuri sužavėjo savo atliekamomis dainomis.

                            

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt