Tolerancijos mugė 2017

12 Gruo 2017

 

Mokyklos komanda dalyvavo  Klaipėdos miesto TUC prisistatymuose  mugės forma: TUC komandos mokiniai ir mokytojai, pasikeisdami , pasivaikščioja po mugę pristatinėjome savo veiklą mokykloje.  Mugėje tiesiogiai  bendraudami centrų atstovai buvo pasirinkę formas kaip  pristatys veiklas. Mokyklos aktų salėje

 aktų salėje vyko šventinis vakaras - koncertas "Klaipėda - tolerancijos uostas". Mes  visi: ir mokiniai, ir mokytojai, buvome  šio koncerto svečiai , neformaliai dalyvavome veikloje, kūrybinėse dirbtuvėse. Vakare vyko  "Sniego gniūžtės" užsiėmimai, kuriuos pritaikysime mokyklos veikloje

 

knygu kaledos

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt