Kitoks pasaulis

07 Saus 2018

 

Gruodžio 7 d. aktų salėje vyko susitikimas su Vaida Butautaite. Šiuo metu Klaipėdoje gyvenanti Vaida Butautaitė stebina savo energija. Nors ją supančio pasaulio mergina nemato, gailėtis dėl to ji net nesiruošia – veiklos turi tiek daug, kad savigraužai tiesiog nėra laiko. „Nuo to, kokį pasaulį susikursi, į kokią aplinką įsiliesi ir kokio požiūrio laikysiesi, priklauso ir tavo požiūris į problemas. Jei galvosi, kad  gyventi blogai, ar matai, ar nematai, prie ko prikibti visuomet rasi. Tačiau jei suprasti, kad bet kur galima atrasti gražių dalykų, problemų ir nekils, – pasakojo V. Butautaitė . Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kaip gyvena žmonės neregintys šio pasaulio akimis. Kaip jie gyvena: naudojasi telefonu, kompiuteriu, skaito ir rašo. Vaikai viešnią apibėrė klausimais. Visi pabandėme pažaisti žaidimus: užrištomis akimis, mokėmės suprasti, kaip gyvenama tamsos pasaulyje. Sužinojome kaip turime elgtis ir kaip padėti neregintiems. Ši pažintis buvo prasminga- supratome, kad  žmogus yra gražus  jei jis  įveikia sunkumus ir džiaugiasi gyvenimu. Supratome, kad „ regėti“ pasaulį galima ne vien akimis.  

                                                                                                                     Mokytoja Virginija Bušmaitė

 

Paveikslėlių galerija

knygu kaledos

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt