Edukacinė veikla Lapių kaimo bibliotekoje

07 Saus 2018

 

 

Gruodžio  7  d. - 2-3 klasių mokiniai buvo pakviesti į Lapių kaimo biblioteką. Mokinių laukė įdomūs užsiėmimai: knygos skaitymai, filmukai, rankdarbiai, mįslės, ir kitos įdomios užduotys, o kartu vyko pasiruošimas didžiausioms metų šventėms Kalėdoms. Edukaciniai užsiėmimai „Kalėdinė knygų pasaka“, pagal M. Kunnas knygos „Dvylika dovanų Kalėdų seneliui“ tekstus. Nykštukas Vilė turi rūpestį – ką padovanoti Kalėdų Seneliui? Štai ką sugalvojo – nusprendė nudžiuginti Kalėdų Senelį padovanodamas kasdien po dovaną. O iki Kalėdų belikę tik 12 dienų, taigi 12 dovanų. Nykštukui Vilei reikia skubėti !!!

 Dėkojame bibliotekininkei Onutei už puikiai suorganizuotą renginį.

 

 

knygu kaledos

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt