saul

Edukacinė veikla Lapių kaimo bibliotekoje

07 Saus 2018

 

 

Gruodžio  7  d. - 2-3 klasių mokiniai buvo pakviesti į Lapių kaimo biblioteką. Mokinių laukė įdomūs užsiėmimai: knygos skaitymai, filmukai, rankdarbiai, mįslės, ir kitos įdomios užduotys, o kartu vyko pasiruošimas didžiausioms metų šventėms Kalėdoms. Edukaciniai užsiėmimai „Kalėdinė knygų pasaka“, pagal M. Kunnas knygos „Dvylika dovanų Kalėdų seneliui“ tekstus. Nykštukas Vilė turi rūpestį – ką padovanoti Kalėdų Seneliui? Štai ką sugalvojo – nusprendė nudžiuginti Kalėdų Senelį padovanodamas kasdien po dovaną. O iki Kalėdų belikę tik 12 dienų, taigi 12 dovanų. Nykštukui Vilei reikia skubėti !!!

 Dėkojame bibliotekininkei Onutei už puikiai suorganizuotą renginį.

 

 

Mokyklai - 100 metų!

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt