Pradinukai lankėsi paveikslų galerijoje

07 Saus 2018

 

 2-4 klasių mokiniai vyko  į Klaipėdos Prano Domšaičio paveikslų galeriją.  Užsiėmimai vyko pasitelkus interaktyvią projekcinę sieną ir kitas galerijoje įdiegtas naujoves, mokėmės žiūrėti ir „pamatyti“ dailės kūrinius, juos analizuoti. Eksperimentavome pasitelkdami šviesą ir spalvas, o galiausiai su muzika „įžengėme“ į paveikslą.

Apsilankę pirmoje P.Domšaičio galerijos organizuojamoje edukacijoje „Įženk į paveikslą. Dailė interaktyviai“, įveikėme pirmąjį žingsnį – „spalva ir detalė“. Čia, interaktyvių ekspozicijų pagalba, susipažinome su spalvų pasauliu, praktiškai išmėginome spalvų maišymo būdus, tapome „spalvų barometrais“, matuojančiais paveikslų karštį bei šaltį, o naudojant grafoprojektorių, keitėme paveiksluose pavaizduotų daiktų spalvas, motyvus ir stebėjome, kaip kinta vaizdas. O apsilankę antroje P. Domšaičio edukacijoje „Figūra ir aplinka“, interaktyvios projektinės sienos pagalba, „įžengėm“ į paveikslus ir stebėjome , kaip žmogaus figūra daro įtaką virtualaus paveikslo erdvei ir kaip paveikslo erdvė keičia mus. Nagrinėdami figūros ir aplinkos santykį, keitėme paveikslų dalis ir veikėjus, o „persikėlę“ į karštąją Afriką, klausėmės muzikinių garsų ir bandėme juos imituoti.

                                                       

 

knygu kaledos

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt