Skelbimas

Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla skelbia konkursą Socialinio pedagogo pareigoms užimti. Daugiau informacijos >>>

Mes - policijos bičiuliai

07 Saus 2018

Minint Policijos dienos šventę, Klaipėdos apskr. VPK Klaipėdos rajono policijos komisariatas organizavo piešinių konkursą ,,Mes policijos bičiuliai".

Piešinių konkurso tikslas – vykdyti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrąją prevenciją švietimo ir ugdymo įstaigose, siekiant formuoti vaikų socialaus elgesio įgūdžius, gerinti policijos pareigūno įvaizdį, ugdyti nepilnamečių saviraišką, pilietiškumą, pasitikėjimą policijos pareigūnais bei per meninius sugebėjimus siekti įveikti abejingumo ir nepasitikėjimo ribą tarp vaikų ir policijos.

Konkurse  dalyvavo  Lapių pagrindinės mokyklos 2- 4 klasių mokiniai.

Pasibaigus konkursui visi konkurse dalyvavę mokiniai buvo gausiai apdovanoti prizais ir padėkos raštais. I vietą ir pagrindinį prizą laimėjo 2 klasės mokinė Leonora Grunskytė.