Futbolo turnyras

30 gegužės 2018

        Gegužės 25 dieną Lapių pagrindinės mokyklos stadione vyko futbolo turnyras, skirtas mokyklos 100 – ojo jubiliejaus progai. Keturios komandos iš Lapių, Gargždų, Daukšaičių ir Šiūparių varžėsi dėl nugalėtojų taurės. Po įnirtingos ir atkaklios kovos čempionais tapo Šiūparių mokykla – daugiafunkcinis centras. Sidabro medaliais ir antros vietos taurę iškovojo Daukšaičių Pašlūžmio mokykla – daugiafunkcinis centras, trečioji vieta atiteko Gargždų ”Minijos” progimnazijos merginų komandai, o ketvirtoji vieta – Lapių pagrindinei mokyklai.

       Geriausi mokyklų žaidėjai savo futbolo įgūdžius tobulino ir demonstravo Futbolo Klubo Banga žaidėjams, o geriausiai pasirodę komandų žaidėjai apdovanoti firminėmis Bangos kepuraitėmis.

Daugiau šioje kategorijoje: « Šeimos šventė Dovanos »

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt