Visuotinis projektas ,,Šok į tėvų klumpes“

14 Birž 2018

 

Birželio 1 d. 7-8 klasių mokiniai apsilankė Kretingos r. Mikoliškių girininkijoje, kurioje pavaduotoja dirba Simonos ir Dovydo mama. Apžiūrėję girininkijos kabinetą, kur gausu medžių dirbinių bei pasidžiaugę gražia girininkijos aplinka, vykome į girininkijos sukurtą poilsio aikštelę. Pavaduotoja Renata papasakojo apie savo darbą, kuris trunka 7 dienas per savaitę: kai sodinamas miškas ir vežama mediena. Paminėjo, kad Mikoliškių girininkija yra vienintelė, kurioje puoselėjama eglės sėklinė plantacija. Ji pradėta veisti 1969 metais. Šiomis sėklomis aprūpina Kretingos urėdijos medelyną. Miškininkų rūpeėstis – saugoti ir prižiūrėti miškų sklypus, kuriuose yra saugomų į Raudonąją knygą įrašytų paukščių lizdaviečių. Pasidžiaugta ir įrengtu pažintiniu taku, kurį sudaro 11 objektų. Po išsamaus pasakojimo apie girininkijos veiklą, iškeliavome į miško kirtimus, kur buvome supažindinti su miškų kirtimu ir atsodinimu. Mokiniai galėjo apžiūrėti, kaip kirtimui ruošiama mediena ir iš šakų daromi įvažiavimo takai. Stebėjome sergančių medžių pažeistus kamienus.

            Buvo įdomu ,,pasimatuoti“ tėvų klumpes, o ar jos kam tiko, ateitis parodys.  

                                                                                              7- 8 klasių auklėtojos Daiva ir Rima

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt