Projektas, bendrai veiklai subūręs 5 rajono mokyklas

19 Birž 2018

 

Mokinių dalyvavimas savivaldose skatina mokinių pilietiškumą, stiprina mokinių bendruomenę, nes  mokinių savivaldos mokyklose atlieka svarbų vaidmenį, atstovaudami  mokinių interesus. Mokiniai renka aktyvius draugus, tikėdamiesi mokyklų gyvenimą paversti įdomesniu. Lapių pagrindinės mokyklos mokinių taryba sutelkė  Lietuvos 100-mečio proga rajono mokyklų Dovilų, Vėžaičių, Agluonėnų, Plungės raj. Žadvainių pagrindinių mokyklų mokinių savivaldas su tikslu skatinti rajono pagrindinių mokyklų mokinių savivaldas bendradarbiauti, pasidalinti patirtimi, sudalyvauti susitikimo metu akcijose “Numegzkime Lietuvos grandinėlę“, „Šimtas sekundžių – šimtas krepšinio dūžių“, „100 gražiausių žodžių Lietuvai“, sudainuoti dainą arba padeklamuoti eilėraštį skirtą Lietuvai.

Susitikimo metu mokyklų savivaldų patirtys buvo palydėtos ovacijomis, nes kiekviena mokykla išgirdo  minčių, idėjų, kurias galės pritaikyti savo bendruomenėse. Po kiekvieno mokyklos pasirodymo skandavome Lietuva! Tikiu, kad šis susitikimas padės  aktyvinti  mokinių veiklą, ugdyti asmenybės tapsmą pilietiškume, skatins būti svarbiais savo šalies dalyviais.

      

                                                                                                            Inesa Baziliauskaitė

                                                            Lapių pagrindinės mokyklos mokinių  prezidentė

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt