Stovykla „Sveika vasara“

01 Spa 2018

 Lapių pagrindinėje mokykloje nuo birželio  4 iki 7 dienos, 1 – 5 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo vasaros poilsio stovykloje „Sveika vasara“.  Pradžioje susikūrė stovyklos vėliavą, taisykles, šūkį ir kiekviena  diena prasidėjo nuo rytinės mankštos, šūkio. Džiugios emocijos skatino būti vieningais, išradingais ir draugiškais. Stovyklautojai tobulino žinias apie sveiką mitybą, pasakojo, kaip maitinasi namuose.  Ant asfalto piešė mėgstamus vaisius, daržoves, rinko gražiausią, ryškiausią piešinį. Mokėsi pagarbiai bendrauti, būti tolerantiškais, draugiškais. Estafetėse lavėjo vaizduotė, kūrybiškumas, vikrumas, reakcija, ugdė kantrybę, atsakomybę, pareigingumą, pasitikėjimą savimi, savo draugu.  Kiekviena diena baigdavosi „prizų lietumi“.

Paskutinę stovyklos dieną kartu aptarėme, kas patiko, ko išmokome. Kiekvienas apdovanotas padėkos raštais, dovanėlėm. Aplankėme Jūrų muziejų ir delfinariumą. Kelionės metu vaikai stebėjo aplinką, tobulino  bendravimo, kultūringumo, savikontrolės įgūdžius.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt