Kelionių - išvykų diena

16 Spa 2018

Rugsėjo mėn pradinukai vyko į  pažintinę edukacinę išvyką. Pasirinktas maršrutas Lapiai- Palanga.

Palanga mus sutiko nurimusi po vasaros šurmulio. Šiltas vėjas kedeno plaukus, o baltos žuvėdros tartum sveikinosi, modamos baltais savo sparnais. Tomas ir Tadas  pirmą kartą pamatė jūrą.  O ji buvo nepaprastai graži. Didelės bangos ritosi į krantą ir taškydamosi  tarsi kvietė žaisti, išdykauti...

Grožėjomės rudenėjančia gamta, vaikščiojome lapų nuklotais parko takais, džiaugėmės tvenkiniuose plaukiojančiomis antytėmis, vis dar žydinčiomis įvairiaspalvėmis parko gėlėmis.

Gintaro muziejuje apžiūrėjome muziejaus eksponatus, grožėjomės didingais grafų Tiškevičių rūmais.

Muziejaus edukacijų klasėje vyko pažintinė pamoka „Gintaro savybės“. Tyrinėjome gintarus, sužinojome kaip jie susiformavo, susipažinome su  jų savybėmis.

Atsisveikinome pilni įspūdžių, su noru čia dar sugrįžti.

Paveikslėlių galerija