Tradicinė rudenėlio popietė

20 Spa 2018

 

Spalio 4  dieną Jungtinės ugdymo grupės ,,Lapiukai‘‘ vaikai pakvietė pradines klases, jų mokytojas, tėvelius ir visus norinčius į tradicinę rudenėlio popietę ,,SODE, DARŽE AUGO- SVEIKATĄ SAUGO‘‘. Jau visą savaitę ugdytiniai ieškojo įdomių daržovių eksponatų, kūrė patys ir ketvirtadienį mokyklos salėje visi galėjo  pasidžiaugti paroda. Popietės metu mažiausieji dainavo, deklamavo apie daržoves, šoko, minė mįsles. Pirmokai inscenizavo, deklamavo eilėraščius apie daržoves, jų teikiamą naudą. Antrokai vaidino pasaką ,,Ropė‘‘. O trečios ir ketvirtos klasės mokiniai plačiau papasakojo apie vitaminus. Popietės pabaigoje vaikai žaidė įvairius žaidimus: ,,Kirto kopūstus‘‘, ,,Grybavo‘‘, skuto bulves, perrinkinėjo pupeles. Įdomiausio eksponato iš daržovių autoriai buvo apdovanoti prizais. Darželio grupės vaikų mamytės pavaišino pačių  iškeptais vaisių ir uogų pyragais.

                                           Jungtinės ugdymo grupės ,,Lapiukai‘‘ auklėtojos

                                           Danutė Kundrotienė, Kristina Griauslytė

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt