Pasaulinė košės diena

25 Spa 2018

 Man tik košę virt, ant sienų tept ir paskui laižyt, sako lietuvių liaudies patarlė.  Spalio 10 – Pasaulinė košės diena. Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva kasmet minima Lietuvos mokyklose, mūsų mokykloje 3 kartą. Akcijos tikslas „Košės diena“ atkreipti dėmesį į svarbą sveikiems pusryčiams, nes  retas mokinys  sumuštinį su dešra nori išmainyti į skanią košę. Dar nuo darželio laikų daugumai košės asocijuojasi su lipnia ir gličia mase, todėl nepelnytai nurašomas šis patiekalas. Akcijos metu bandėme  reabilituoti košę, įvardydami,  kad grūdinės košės suteikia itin daug energijos visai dienai.

Paveikslėlių galerija

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt