Pagarba mirusiesiems

07 Lap 2018

Jau tradicija tapo savanoriška kapinaičių tvakymo veikla, kurioje kiekvienais metais dalyvauja 5-10 klasių mokiniai. Spalio 18 dieną savo darbais, rankų darbo puokštelėmis pagerbėme  mirusiuosius „Žvelsėnų“, „Pikteikių“, „Rudaičių“, „Utrių“ kapinėse. Kapų tvarkymas – tai estetinis tautos bruožas ir mūsų meilės išraiška mirusiajam. Ant kapo deganti žvakė nuteikia susikaupimui ir pamąstymui apie būties dalykus – žemiškojo gyvenimo prasmę. Tvarkydami kapines mokomės tinkamo elgesio, kaip atiduoti pagarbą mirusiajam, mintimis aplankome savo artimųjų kapus ir padovanojame tylią maldą, kuri ypač reikalinga mirusiesiems.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt