Mokyklos bendruomenė dalyvauja ES projekte

22 Lap 2018

2018 m. spalio 8 dieną 16.00 val. Klaipėdos r. Lapių pagrindinėje mokykloje organizuotas renginys, kurio metu dalyviams buvo pristatytas vykdomas ES projektas ,,Motyvuoti mokytojai ir tėvai, - motyvuoti mokiniai“, vyko įvairios projekto veiklos. Renginyje dalyvavo mokyklos mokytojai, administracija, mokiniai, jų tėvai, globėjai.

Pirmiausia kiekvienas išsakė savo nuomonę šiuo klausimu: kas man šiandien svarbu, kai kalbam apie mokyklą? Veiklų metu dalyviai iškėlė vieni kitiems įvairių lūkesčių. Darbo grupėse pasirinko svarbiausius lūkesčius ir susitarė dar iki šių kalendorinių metų pabaigos juos įgyvendinti.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt