Darželinukai lankėsi kalėdinių nuotykių laboratorijoje

16 Gruo 2018

Lapių pagrindinės mokyklos darželio jungtinės ugdymo grupės vaikams advento laikotarpis prasidėjo ypatingai. Jie buvo pakviesti Kalėdų Senelio į  linksmą Kalėdinių nuotykių laboratoriją pramogų centre CRAZI. Čia juos pasitiko  Snieguolė, Kakė Makė, Profesorė, o vėliau atvyko ir pats Kalėdų senelis. Vaikų laukė įvairios  pramogos- batutai, mašinėlės, supynės, fotolaboratorijos, kinetinis smėlis ir gausybė kitų. Tačiau labiausiai sužavėjo Profesorės laboratorija- bandymai, eksperimentai ir, žinoma, Kalėdų senelio dovanos. Vaikai grįžo laimingi ir dėkingi už suteiktą džiaugsmą.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt