Klasės valandėlė bibliotekoje

18 Gruo 2018

Tai pirmoji pažintis 1 klasės mokiniams su mokyklos biblioteka,  jos fondais, skyriais, knygų įvairove. Mokinukai stebėjo, kaip sudėtos knygos lentynose, sužinojo, kur yra pačių mažiausių skaitytojų knygutės bei žaidimo kampelis. Mažuosius nustebino  pirmos žinios apie knygą; autorių, pavadinimą, iliustracijas, viršelį, nugarėlę, puslapius. Dauguma tik pradedantys skaityti, tad savo skaitymo gebėjimus pademonstravo Gruodė, garsiai perskaičius klasiokams bibliotekos taisykles.

    Mokinukai pasidžiaugė rašytojos Violetos Palčinskaitės 75-ojo gimtadienio progai surengta knygų parodėle ir paskaitė keletą jos eilėraštukų. Spalvinimo užduotys pirmokams labai patinka ir jas visada atlieka nepriekaištingai. Valandėlės pabaigoje mažieji skaitytijai stebėjo filmuką apie Emiliją ir Kubiuką. Smagiai praleistas laikas ir padovanoti skirtukai –  atvėrė duris į knygų pasaulį, kur dar daug ką bus galima sužinoti.

  

                                                                                                                            Bibliotekininkė D.Ylienė

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt