Pilietiškumo pamoka, skirta Vasario 16-tai

18 Vas 2019

 3 - 4 klasių mokiniai Lietuvos Nepriklausomybės 101 metines šventė aukščiausioje vietoje: ant Lapių piliakalnio. Plevėsavo didelė ir mažos vėliavėlės mokinių rankose. Liepsnojo laužas. Misija „Sibiras“ dalyvis , didelis Lietuvos patriotas ir mūsų draugas Aurimas Rapalis pasakojo ką reiškia būti lietuviu, ką reiškia žodis vėliava, kaip reikia nešti vėliavą, prisiminėme laisvės gynėjus, partizanų kovas už laisvę. Aurimas mums padainavo partizanų dainą. Mokiniai deklamavo savo išmoktus eilėraščius apie Tėvynę, prisiminėme svarbiausius Lietuvos istorijos faktus.  Vėliau visi giedojome Lietuvos himną, žaidėme žaidimus.

Su Gimtadieniu, LIETUVA!

                                                                                       Mokytoja Virginija Bušmaitė

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt