„Ryto teatras“- mokymas rūšiuoti

19 Vas 2019

Lapkričio 27 d. pirmokai, trečiokai ir ketvirtokai vyko į edukacinį užsiėmimą „Ryto teatras“. Nekantriai laukėme pasirodymo. Smagu buvo pamatyti irišgirsti  penkių draugų, šiukšlių: baterijos, žurnalo, maišelio, stiklainio ir citrinos,   nuotykius, kuriuos jie patyrė keliaudami į miestą.  Draugai įveikė visas kliūtis, nugalėjo piktą žiurkę ir pasiekė savo tikslą. Spektaklis buvo nuotaikingas ir suteikė daug džiugių emocijų, o taip pat paskatino prisiminti, kad gamtą reikia saugoti, o šiukšles rūšiuoti.

 Grįžome linksmai nusiteikę, ir pasiryžę  labiau tausoti gamtą.

                                                                                                          Mokytoja Aurelija Plesevičienė

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt