Gražiausi žodžiai skirti Lietuvai

05 Kov 2019

 

Vasario 15 d., penktadienį, mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas „Gražiausi žodžiai skirti Lietuvai“.

Vaikai  konkurso laukė ir ruošėsi iš anksto - mokėsi mintinai eilėraščius, pasakas, apsakymus.  Konkurse dalyvavo beveik visi pradinukai. Komisiją sudarė Lapių kaimelio bibliotekininkė Ona Žitkienė, mokyklos direktorė Vilija Lukauskienė ir bibliotekininkė Daiva Ylienė.  Kol komisija sprendė, kas verti nugalėtojų vardo, mokiniai išrinko gražiausius lietuviškus žodžius: Lietuva ir myliu, bei žaidė žaidimą, kuriame reikėjo atspėti žymiausias Lietuvos vietas. Konkursą užbaigė bendru šokiu „Tu Lietuva, Tu mana“. Kaip vėliau vaikai atviravo, labiausiai pergyveno, kad užlipę ant scenos  neužmirštų žodžių.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiais prizais. Sveikiname nugalėtojus:

Darių Jakaitį ir Auksę Vaidilaitę (1 vieta),

Sofiją Skarbaliūtę (2 vieta),

Inesą Girdžiūnaitę (3 vieta).

Na, o simpatijų ir paguodos prizą laimėjo pats mažiausias konkurso dalyvis, jungtinės ugdymo grupės vaikas, Ūdrys Skarbalius.

                                                                                                                      Aurelija Plesevičienė

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt