Edukacija pradinukams

05 Kov 2019

 Edukacija pradinukams (užsakomasis kultūros paso renginys-Lino lėlės) „Švyturiai. Kultūros sujungti prie Baltijos stalo“

2019 vasario 26 d. pradinukai dalyvavo teatralizuotame edukaciniame užsiėmime.  Praplėtė žinias apie Baltijos jūrą supančių valstybių geografinę padėtį, jų sostines, valstybinę simboliką, dailę, muziką. Projekto metu prie ilgo stalo (aplink simbolinę Baltijos jūrą, stilizuotą Baltijos pakrančių žemėlapį) susėdę mokiniai tampa savotiškais keliautojais po Baltijos regiono valstybes, vyksmo bėgyje susipažįsta su šalių literatūros, muzikos, dailės kūriniais, juos interpretuoja ir pagal iš anksto parengto scenarijaus diktuojamas žaidimo taisykles sukuria vaizdinę istoriją.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt