Geriausiems skaitytojams – edukacinė išvyka

10 Bal 2019

 

Balandžio 2  - Tarptautinę vaikų knygos dieną, mažieji skaitytojai  išvyko į Gargždų Jono Lankučio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių. Išvykome su dideliu kraičiu: maistas gyvūnėlių globos namams, padėkos raštai, dovanos ir graži skaitovų programėlė. Tikslas buvo sudalyvauti bibliotekos rengiamoje akcijoje „Nebūk abejingas nuskriaustam gyvūnėliui“, išmokti gaminti odinius skirtukus bei netradicinėje aplinkoje pasveikinti mažuosius skaitytojus.

    Tarptautinę vaikų knygos dienos popietę pradėjome Dariaus ir Inesos sukurtais žemaitiškais eilėraštukais ,,Kriaučius“ ir ,,Deinelė“ bei V. Misevčiaus kūriniu ,,Minus dvidešimt“. Po to sekė pažintis su biblioteka. Bibliotekos vedėja D.Ringienė nustebino, kiek daug įdomios veiklos vyksta jų bibliotekoje. Vaikai stebėjo robotikos darbus, statomas dideles puzles, audžiamus kilimėlius, daromas dekoracines raides bei kitas puošmenas iš medžiagų ir odos atraižų. Džiugių emocijų sukėlė programėlių pagalba atgaivinti piešiniai. Po pažinties su biblioteka sekė edukacinis užsiėmimas ,,Odinio knygos skirtuko gamyba“. Vaikų kūrybai nebuvo galo: karpė, klijavo....

Emocijos atspindėjo vaikų darbuose. Rezultatu džiaugėsi ne tik jie, bet ir bibliotekos darbuotojos.

Artėjo džiugiausia popietės akimirka – skaitytojų apdovanojimai. Skaitytojams buvo įteikti padėkos raštai, dovanėlės ir saldūs prizai.

       Pasidžiaugta, kad vaikai skaito knygas ir dalinasi emocijomis.

                                                                                                Bibliotekininkė Daiva Ylienė

 

Daugiau šioje kategorijoje: « Klasės valandėlė bibliotekoje

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt