Lankymasis Klaipėdos profesinėse mokyklose

07 gegužės 2019

      Kiekvieną pavasarį vyresnių klasių mokiniai noriai vyksta į profesinių mokyklų atvirų durų dienas susipažinti su siūlomomis įsigyti profesijomis. Šiemet lankėmės Klaipėdos Technologijų mokymo centre bei Paslaugų ir verslo profesinėje mokykloje. Pirmoje mokymo įstaigoje ne tik sužinojome čia galimų įsigyti specialybių pasiūlą, bet ir praktiškai galėjome pabandyti susikurti velykinę dekoraciją, pasigaminti atšvaitą. Paslaugų ir verslo mokykloje susipažinę su mokykla turėjome progą pasiklausyti mokyklą baigusios jaunos verslininkės sėkmės istorijos. Mokyklose dirbantys mokytojai supažindino su stojimo sąlygomis, atsakė į iškilusius klausimus.

                                                                                                                         mokyklos psichologė Vilija

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt