Projektas „Šok į tėvų klumpes“

10 Birž 2019

Lapių pagrindinės mokyklos penktokai   ir šeštokai  dalyvavo atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Mokiniai lankėsi Klaipėdos  karo laivų flotilėje, kur dirba šeštokės Adrijos Marijos Kuprelytės tėtis Evaldas Kuprelis. Turėjome puikią galimybę pabuvoti jo darbo aplinkoje, susipažinti su profesine veikla. Nors gamta ir nelepino šiltu oru, bet mus šildė nuoširdus bendravimas, domėjimasis visiems mažai pažįstama profesija. Sužinojome, kad šios srities žmonėms ypač reikalingas atsakingumas, pareigingumas, ištvermingumas, kantrybė, gebėjimas dirbti komandoje, tiksliai išgirsti nurodymus ir juos vykdyti. Šiame darbe net menka klaida gali kainuoti gyvybę. Už šią profesinę pamoką esame dėkingi Adrijos tėčiui Evaldui Kupreliui. Viena mergaitė sakė: „dabar žinau, kuo noriu būti“. Gal rado savo pašaukimą, kas žino, laikas parodys.

Socialinė pedagogė                                                                         Rima Tarvydienė

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt