Stovykla „Sveika vasara 2019“

12 Birž 2019

Birželio10 d. Rytinė mankšta ir draugiškos kvadrato varžybos išblaškė mieguistumą ir žvaliai nuteikė tolesnei aktyviai dienos veiklai.

Vėliau vyko pasiruošimas stovyklos atidarymui: susiskirstymas komandomis, komandų pavadinimų kūrimas,  prisistatymai. Kiekvienas susigalvojo sau naują stovyklautojo vardą.

Taigi, teko nelengva užduotis-  įsiminti naujuosius draugų vardus.

Žaidėme susipažinimo žaidimus. Linksmiausias žaidimas: jo metu  reikėjo susprogdinti draugo balioną, o išsaugoti savąjį.

Po pietų kūrėme stovyklavietę. Statėme palapines. Žaidėmė linksmus draugų žaidimus.

Pirmoji diena buvo kupina žaidimų ir juoko.

Birželio 12 d.

Pievų tyrinėtojai. Pažintis su augmenija, kelionė į Žutautų kaimą, ūkininkų Lukauskų sodybą.

Esam dėkingi šeimininkams už svetingumą. Buvo be galo smagu, šaunuolė linksmuolė močiutė vaišino mus braškėmis, arbata ir saldumynais. Žieduose skendinti sodyba, kačiukai, veršiukai, supynės, žemės ūkio technika, vaikams paliko didžiulį įspūdį.

Na, o mokyklos parke,  stovyklavietėje, vyko vandens mūšis, su „tikrais“ ginklais, vandens šautuvais, nes termometro stulpelis pasiekė net 30 laipsnių.

Birželio 13d.

Vandens tyrinėjimas. Kūrybinės dirbtuvės: gaminome žaislus iš gamtinės medžiagos.

Iš pat ryto, prie Žvelsos upės, išdygo palapinių miestelis. Tačiau palapinėse neužsibuvome, nes troškome kuo greičiau įšokti į  gaivų vandenėlį ir apsitaškyti jo purslais. Tyrinėjome augmeniją ir gyvūniją.

Vėliau paminėjome Gedulo ir Vilties dieną: Aurimas papasakojo ką reišia ši diena, kodėl ji minima.

Šios dienos kūrybinė užduotis- pagaminti žaislą, panaudojant popierių ir gamtinę medžiagą. Nusprendėme iškirpti žuvis, dekoravome pievų augalais, žolėmis ir gėlėmis. Savo darbus eksponavome mokykloje. Parodėlėje pasidžiaugėme vyresniųjų klasių mokinių pagamintais žaislais, jų išradingumu ir išmone.

Ekskursija pradinukams>>>