Ekskursija pradinukams

19 Birž 2019

Edukacinė programa „Labas, Ąžuole!” vyko Dinozaurų parke Radailiuose, Klaipėdos rajone. Vaikų grupė atvykusi į edukacinį užsiėmimą, padalijama į dvi grupes. Joms duodami žemėlapiai su pažymėtais parke esančiais gamtos objektais. Grupes lydi edukatorius. Atėjusi į pažymėtą vietą, grupė turi surasti paslėptą objektą (dėžutę su užduotimis, susijusiomis su gamta, istorija ir kultūra). Atlikusi užduotį, grupė eina prie kito objekto. Kiekviena užduotis juos supažindina vis labiau ir labiau su gamta, kultūra, ir kodėl reikia ją saugoti. Žaidimas suteikė vaikams smalsumo pojūtį, atradimų džiaugsmą ir gamtos pažinimą. Edukacijos metu buvo pasitelkta  į vaikų sugebėjimą orientuotis aplinkoje, tikslo siekimą, fizinis aktyvumą. Edukacijos metu vyko medžių apkabinimas ieškant tinkamiausio medžio, pasisveikinimas su gyvūnais, su jais žaidžiant. Sakoma, kad buvimas su alpakomis yra stresinės terapijos dalis, atpalaiduojanti kūną ir dvasią. Taip pat grūdų pagalba, gaminome unikalius paveikslus.

Palangoje vyko edukacinis užsiėmimas “Liūtuko pasakojimai“, pasivaikščiojimas po parką, Gintaro muziejų.Edukacinis pasivaikščiojimas Tiškevičių rūmų aplinkoje ir Birutės parke, susitinkame prie Liūtuko skulpūrėlės ir pasikalbėdami apie grafų laikus vaikščiojome aplink rūmus. Eidami ne tik klausėmės, bet ir atlikome užduotėles pagal visiems padalintas korteles. Kalbėjomės ir apie parko sukūrimo istoriją, ieškojome skirtumų ir netikėtumų. Galiausiai leidomės į tolimesnį kelią – link mažojo parterio ir Birutės kalno. Pakeliui stebėjome įdomesnius augalus. Pasivaikščiojimo pabaiga – Birutės kalno viršūnė.   O tada.... pasisveikinimas su jūra.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt