Gedulo ir vilties dienos minėjimas

25 Birž 2019

Kiekvienais metais Lapių pagrindinės mokyklos mokiniai jungiasi prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuojamos akcijos – Gedulo ir vilties dienos paminėjimo. Šiais metais buvo siūloma iniciatyva  ,,Tremties vaikų žaislai“. Mokykloje šią dieną paminėjome birželio 13 ir 14 dienomis. Pirmąją dieną mokiniai ir mokytojai stebėjo filmą ,,Tarp pilkų debesų“. Po peržiūros visi rinkosi į klases, aptarė filmo siužetą, paskaitinėjo tremtinių atsiminimų, kuriuose aprašomos ištremtų vaikų ir paauglių istorijos. Po to gamino žaislus, kokius galbūt galėjo vaikai pasigaminti tremtyje bei surengė jų parodą.

 Birželio 14 dieną mokyklos mokiniai vyko į Kauną, kur aplankė IX fortą ir 11val 59 min Kauno karo muziejuje prisijungė Visuotinės tylos minutės.

Lietuvių kalbos mokytoja Asta Gilvonauskienė

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt