Biblioteka

MaziejiBiblioteka mokyklos gyvenimo užima svarbią vietą. Ji yra švietimo ir informacijos centro mokymo ir mokymosi vieta su modernia informacine ir technine baze.

Jaukiose bibliotekose patalpinti mokiniai gali ne tik skaityti grožinę ar periodinę spaudą, ruošti pamokas, žaisti žaidimus, bet ir naudoti kompiuterius. Svarbiausios bibliotekos gali sužinoti apie mokymus ir mokytojus, sudarydamos sąlygas, kad žinios būtų tiesioginės. Čia daug laiko praleido mokiniai naršydami internete. Jie ne tik ieško naudingos informacijos, bet ir tobulina savo informacinių technologijų įgūdžius, bet lažina, kad atokvėpijos akimirksniu turi galimybę susipažinti su edukaciniais ir pramoginiais žaidimais.

Bibliotekos darbuotoja kaupia ir sistemina metodine medžiaga. Informuoja, kokią literatūrą, garsines ir vaizdines laikraščius biblioteka gali pasiūlyti įgyvendinti savo planą.

Bibliotekos darbuotojų dalyvavimo projektų rengimo ir vykdymo metu, papildomai skatinant užsiėmimus pradinių klasių mokiniams.

bibliotekos darbo laikas

Bibliotekos veikla