1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Pirmadienis Birž 26

Vasaros stovyklos akimirkos

Keturių kartų vakaronė

PB200059Laiko ratas 14 kartą pakvietė į tradicinę Lapių kaimo bendruomenės „Keturių kartų vakaronę“, kurią organizuoja Lapių pagrindinė mokykla, Lapių bendruomenės centras ir Vėžaičių kultūros centro Lapių skyrius. Lapkričio 20 dienos vakarą į Vėžaičių kultūros centro Lapių skyrių, grojant Girininkų kapelai, šviečiant mokinių rankomis pagamintų žibintų takui, į etnokultūriniais motyvais mokytojų D. Ylienės, V. Mineikienės, I. Plesevičienės papuoštą salę buvo sukviesta visa bendruomenė.

Read Article

Nerūkymo diena

PicMonkey CollageKiekvienais metais lapkričio mėnesį yra minima Tarptautinė nerūkymo diena. Šią dieną siekiama atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybę atsisakyti rūkymo, savo ir artimųjų sveikatos labui.

Read Article

Lapkrityje pradinukai lankė muziejus

laiskasMažiausieji lankėsi Gargždų krašto muziejuje. Čia jiems vyko edukacinis užsiėmimas „Tarpukario Lietuvos vaikų žaislai“. Medinius žaisliukus vaikai patys dekoravo, spalvino.   Išklausė pasakojimą apie Lietuvos tarpukario mokyklą, žaidė žaidimą.

Read Article

Sveikuolių sveikuoliai

PB240183Šių metų lapkričio 24 dieną, Lapių pagrindinėje mokykloje, vyko ,,Sveikuolių sveikuoliai" 5-6 klasių mokinių konkursas. Jame dalyvavo šešios komandos: Ketvergių mokyklos, Veiviržėnų gimnazijos, Endriejavo mokyklos, Priekulės mokyklos, Dovilų mokiniai ir Lapių mokyklos mokiniai.

Read Article

Mūsų moksleiviai dalyvavo solidarumo bėgime

IMG 0831 800x600

Lapių pagrindinės mokyklos moksleiviai šiemet dalyvavo Lietuvos organizuojamame Solidarumo bėgime. Tai antrą kartą Lietuvoje rengiamas unikalus projektas, kurio metu visi moksleiviai skatinami bėgti solidarumo kilometrus ir paremti vargstančius Lietuvos bei Zambijos vaikus.

Read Article

Draugystės ir skaitymų diena Lapių bibliotekoje

IMG 4225 1024x768Kaip rašo norvegų poetas Mehren’as, draugystę sunku apibrėžti. Nepaisant to, žmonės nesiliauja bandę. Literatūroje draugystės netrūksta – ir tarp herojų, ir tarp skaitytojo ir knygos.

Read Article

Skelbiamas konkursas

Klaipėdos rajono Lapių pagrindinė mokykla perka bendruomenines vaikų globos namų patalpas.

Read Article

Pyragų diena

Lapių pagr. m-klaJau tradicija tapusi TV3 inicijuota ,,Pyragų diena“ ir vėl subūrė atokiausiuose šalies miesteliuose gyvenančius žmones lapkričio 6 dieną kepti ir aukoti pyragus kilniam tikslui – socialinei iniciatyvai „Išsipildymo akcija 2015“.

Read Article

Mokyklos prezidento rinkimai ir inauguracija

Picture 034m

  Rugsėjo 21 d. mokykloje vyko prezidento rinkimai. Šiais metais į mokyklos prezidento postą pretendavo du mokiniai – dešimtos klasės mokinys Petras Stalmokas ir devintokas Sergėjus Gončarovas. Abu mokiniai buvo pakabinę savo reklaminius plakatus su pažadais,

Read Article

 NUOTRAUKOS>>>

 

 

 

Pamokų laikas

1.     8.10     –  8.55

2.     9.05     –  9.50

3.    10.00   –  10.45

4.    10.55   –  11.40

5.    12.10   –  12.55

6.    13.05   –  13.50

7.    14.00   –  14.45

tolerancija_with_border

Nuorodos

savivaldybe


logo


logo5

 

image002

nenusisuk-baneris

nescia-baneris

neuzstrik-baneris