Picture_788Nuo rugsėjo 1-os dienos Lapių pagrindinė mokykla - Tolerancijos ugdymo centras Klaipėdos rajone. Lapių pagrindinės mokyklos Tolerancijos ugdymo centro funkcijos:

Picture_788

Nuo rugsėjo 1-os dienos Lapių pagrindinė mokykla -Tolerancijos ugdymo centras Klaipėdos rajone. Lapių pagrindinės mokyklos Tolerancijos ugdymo centro funkcijos:

•    kvalifikuotas švietimas apie totalitarinių režimų nusikaltimus;
•    skatinti istorinės atminties formavimąsi ir supratimą;
•    ugdyti toleranciją mokykloje ir vietinėje bendruomenėje;
•    organizuoti konferencijas, paskaitas, seminarus, diskusijas rajono pedagogams, mokiniams – istorinėmis ir edukacinėmis temomis;
•    dalyvauti projektinėje veikloje, organizuoti renginius.
Tolerancija - tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes, juk kiekvienas žmogus turi teisę kvėpuoti grynu oru. Mokykla mokysis  suprasti, kad gyvenimas įpareigoja mus toleruoti dalykus, kurių mes nemėgstame, nesuprantame. Vienintelis kelias gyventi santaikoje su kitais – išmokti pripažinti skirtumus.

direktorė Vilija Lukauskienė