DSC02950 Lapių pagridinės mokyklos mokiniai kiekvienais metais mini Lietuvos žydų genocido aukų paminėjimo dieną. Šiais metais rugsėjo 28 dieną 8 ir 10 klasių mokiniai vyko į Vėžaitinės mišką ir pagerbė genocido aukas. Jie, panaudodami akmenėlius su žydiškais vardais sudėliojo šešiakampę žvaigždę.

Lapių pagridinės mokyklos mokiniai kiekvienais metais mini Lietuvos žydų genocido aukų paminėjimo dieną. Šiais metais rugsėjo 28 dieną 8 ir 10 klasių mokiniai vyko į Vėžaitinės mišką ir pagerbė genocido aukas. Jie, panaudodami akmenėlius su žydiškais vardais sudėliojo šešiakampę žvaigždę. Sutvarkė aplinką. Tylos minute pagerbė žuvusius. Po to nuvyko į Gargždų senąsias žydų kapines. Čia paminėjo Gargždų žydų praeitį.