DSC03037Lapkričio 23 visa dienos veikla buvo skirta tautiškumo ugdymui. Svarstėme jei atvykę užsieniečiai mūsų paklaustų „kas ta Lietuva?“ ką atsakytume? Aptarėme ką turėtume papasakoti apie Lietuvą ( jos kalbą, simbolius, teritoriją, lankytinas Lietuvos vietoves ir kt.).

Lapkričio 23 visa dienos veikla buvo skirta tautiškumo ugdymui. Svarstėme jei atvykę užsieniečiai mūsų paklaustų „kas ta Lietuva?“ ką atsakytume? Aptarėme ką turėtume papasakoti apie Lietuvą ( jos kalbą, simbolius, teritoriją, lankytinas Lietuvos vietoves ir kt.).Prisiminime mūsų senolių papročius ir tradicijas, kaip senoliai puošė namus. Vėliau vyko viktorina.

II dalyje mokiniai vykdė praktines užduotis, kurių metu mokėsi lietuvių liaudies patarlių, nevartotinus lietuvių kalbos žodžius keistė lietuviškais žodžias. Suklijavę pabirusius „Tautinės giesmės“ žodžius, padys giedojo Lietuvos himną.

III dalis vyko mokyklos muziejuje, kur mokiniai prisiminė kaip gyveno ir kaip namus puošė mūsų senoliai.