DSC 0098

Lapių pagrindinėje mokykloje visą savaitę vyko akcija „Draugystės žiedas“, kurios tikslas ugdyti mokinių draugiškumą, pagarbą vienas kitam, tolerantiškumą. Šį žiedą praskleidė 1-5 klasių mokinių šokis „Apkabinkime žemę“.

Tradicija yra tapusios sportinės estafetės, kuriose 5-8 klasės kartu sportavo su pradinukais. Visą savaitę vyko aktyvios pertraukos, kuriose vaikai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas. Aktyviausius organizatoriai apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis.

Visų klasių mokiniai globojo burtų keliu išsirinktą klasę, rodydami išskirtinį dėmesį. Savaitės pabaigoje apdovanojo savos gamybos dovanėlėmis.

Sukurtos žaismingos pėdos iš mokyklos išvedė patyčias, skausmą, baimę ir duris atvėrė draugystei, nuoširdumui, tarpusavio supratimui, bei vienas kitam.

Socialinė pedagogė                                                                                                   Rima Tarvydienė

2017-03-20-24