DSC 0042

Keturis mėnesius mokykloje vyko loterija„Gerasis skaitymo virusas". Jos metu mokiniai skaitė knygas, pildė loterijos bilietus ir metė į paruoštas oranžines tam tikslui skirtas dėžutes. Kuo daugiau knygų mokinys perskaitė, tuo didesnė tikimybė gauti apdovanojimą. 1-4 klasių 17 loterijos dalyvių perskaitė 41 knygą. Iš 5-10 klasių 25 loterijos dalyviai perskaitė 67 knygas.

1-4 klasės:

I – vieta Kamilė Slivskytė (19 knygų).

II- vieta Rimantė Butkutė ( 14 knygų).

III – vieta Beatričė Jonikaitė (8 knygos).

5-10 klasės:

I – vieta Gabrielė Karaliūnaitė (21 knyga).

II- vieta Deimantė Naikauskaitė ( 13 knygų).

III – vieta Monika Viršilaitė (12 knygų).

Bibliotekininkė Daiva Ylienė