saul

DSC 0042

Keturis mėnesius mokykloje vyko loterija„Gerasis skaitymo virusas". Jos metu mokiniai skaitė knygas, pildė loterijos bilietus ir metė į paruoštas oranžines tam tikslui skirtas dėžutes. Kuo daugiau knygų mokinys perskaitė, tuo didesnė tikimybė gauti apdovanojimą.

Keturis mėnesius mokykloje vyko loterija„Gerasis skaitymo virusas". Jos metu mokiniai skaitė knygas, pildė loterijos bilietus ir metė į paruoštas oranžines tam tikslui skirtas dėžutes. Kuo daugiau knygų mokinys perskaitė, tuo didesnė tikimybė gauti apdovanojimą. 1-4 klasių 17 loterijos dalyvių perskaitė 41 knygą. Iš 5-10 klasių 25 loterijos dalyviai perskaitė 67 knygas.

1-4 klasės:

                  I – vieta Kamilė Slivskytė (19 knygų).

                 II- vieta Rimantė Butkutė ( 14 knygų).

                 III – vieta Beatričė Jonikaitė (8 knygos).

5-10 klasės:

                  I – vieta Gabrielė Karaliūnaitė (21 knyga).

                 II- vieta Deimantė Naikauskaitė ( 13 knygų).

                 III – vieta Monika Viršilaitė (12 knygų).

                                                                                                        Bibliotekininkė Daiva Ylienė

Mokyklai - 100 metų!

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt