New Picture 22017 metų kovo 21-22 d. geografijos olimpiadoje ,,MANO GAUBLYS“ dalyvavo 6–8 bei 9-10 klasių geografijos mokomuoju dalyku besidomintys Lapių pagrindinės mokyklos moksleiviai.  Dalyviai varžėsi Klaipėdos rajono mokyklų savo klasės kategorijose.

2017 metų kovo 21-22 d. geografijos olimpiadoje ,,MANO GAUBLYS“ dalyvavo 6–8 bei 9-10 klasių geografijos mokomuoju dalyku besidomintys Lapių pagrindinės mokyklos moksleiviai.  Dalyviai varžėsi Klaipėdos rajono mokyklų savo klasės kategorijose. Už domėjimąsi geografija, drąsą varžytis ir rungtis padėka Simonai Straukaitei (6 kl.), Anetai Šterns (7 kl.), Haroldui Žalūdai (8 kl.), Darijai Murauskaitei (9 kl.) bei Ryčiui Petrauskui( 10kl.).

Geografijos mokytoja Rita Sabaliauskienė