1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Sekmadienis Rugp 20

Vasaros stovyklos akimirkos

Pažintis su Laivininkų mokykla

PDF Spausdinti

 Balandžio 5 dieną IX-X-ų klasių mokiniai turėjo prasmingą dieną Klaipėdoje. Jie lankėsi Laivininkų bei Paslaugų ir verslo profesinėse mokyklose. Laivininkų mokykloje mokiniai susipažino, kokių specialybių atstovai ruošiami šioje ugdymo įstaigoje, sužinojo, kad čia profesijas gali įgyti ne tik vaikinai, bet ir merginos, turėjo galimybę stebėti gelbėjimo valties nusileidimą į vandenį. Nuvykę į paslaugų ir verslo mokyklą turėjome galimybę susipažinti ne tik su vykdomomis profesinio mokymo programomis, suteikiamomis kvalifikacijomis, gauti išsamią informaciją apie mokymosi, gyvenimo sąlygas. Skirtingose erdvėse buvo pristatomos įvairios veiklos. Vaikinai daugiau domėjosi specialybėmis, susijusiomis su automobilių remontu, jų taisymu. Merginos turėjo galimybę apžiūrėti kaip dirba kai kurių profesijų studentai (kirpėjos, higieninės kosmetikos kosmetikės, verslo paslaugų teikėjai, reklamos gamintojai) bei pabendrauti su šių specialybių studentais, gauti visą aktualią informaciją apie studijas bei išbandyti siūlomų grožio procedūrų.    Tikimės, kad apsilankymas šiose mokyklose pridėjo mokiniams žinių, drąsos ir užsispyrimo renkantis profesiją.

                                                                                                           Paruošė mokyklos psichologė Vilija

 

 

 NUOTRAUKOS>>>

 

 

 

Pamokų laikas

1.     8.10     –  8.55

2.     9.05     –  9.50

3.    10.00   –  10.45

4.    10.55   –  11.40

5.    12.10   –  12.55

6.    13.05   –  13.50

7.    14.00   –  14.45

tolerancija_with_border

Nuorodos

savivaldybe


logo


logo5

 

image002

nenusisuk-baneris

nescia-baneris

neuzstrik-baneris