1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Sekmadienis Rugp 20

Vasaros stovyklos akimirkos

Ir toliau domimės profesijomis

PDF Spausdinti

Vyresniųjų klasių mokiniai ir toliau domisi specialybėmis, kurias norėtų ir galėtų įgyti Klaipėdos profesinėse mokyklose. Šiuo tikslu balandžio 27 dieną lankėmės Klaipėdos teritorinės darbo biržos organizuojamoje Karjeros mugėje. Čia savo veiklą, mokymo programas pristatė dauguma Klaipėdos profesinių mokyklų. Mokiniai turėjo galimybę gauti naudingos informacijos apie juos dominančias specialybes, užduoti rūpimus klausimus ir gauti į juos atsakymus. Vaikinai išbandė jūrinėms specialybėms reikalingą modernų mokomąjį simuliatorių.  

Kelionę tęsėme Palangos Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre, kuriame buvome šiltai sutikti, supažindinti su čia rengiamomis mokymo programomis. Merginoms pasitaikė puiki proga išbandyti higieninės kosmetikos procedūrą.                                                                                            

                                                                                     mokyklos psichologė Vilija Maksimavičienė

 

 NUOTRAUKOS>>>

 

 

 

Pamokų laikas

1.     8.10     –  8.55

2.     9.05     –  9.50

3.    10.00   –  10.45

4.    10.55   –  11.40

5.    12.10   –  12.55

6.    13.05   –  13.50

7.    14.00   –  14.45

tolerancija_with_border

Nuorodos

savivaldybe


logo


logo5

 

image002

nenusisuk-baneris

nescia-baneris

neuzstrik-baneris