20170427 135710 800x600

Vyresniųjų klasių mokiniai ir toliau domisi specialybėmis, kurias norėtų ir galėtų įgyti Klaipėdos profesinėse mokyklose. Šiuo tikslu balandžio 27 dieną lankėmės Klaipėdos teritorinės darbo biržos organizuojamoje Karjeros mugėje.

Vyresniųjų klasių mokiniai ir toliau domisi specialybėmis, kurias norėtų ir galėtų įgyti Klaipėdos profesinėse mokyklose. Šiuo tikslu balandžio 27 dieną lankėmės Klaipėdos teritorinės darbo biržos organizuojamoje Karjeros mugėje. Čia savo veiklą, mokymo programas pristatė dauguma Klaipėdos profesinių mokyklų. Mokiniai turėjo galimybę gauti naudingos informacijos apie juos dominančias specialybes, užduoti rūpimus klausimus ir gauti į juos atsakymus. Vaikinai išbandė jūrinėms specialybėms reikalingą modernų mokomąjį simuliatorių.  

Kelionę tęsėme Palangos Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre, kuriame buvome šiltai sutikti, supažindinti su čia rengiamomis mokymo programomis. Merginoms pasitaikė puiki proga išbandyti higieninės kosmetikos procedūrą.                                                                                            

                                                                                     mokyklos psichologė Vilija Maksimavičienė

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt