IMG 4690Gegužės 4 šventėme Mamyčių dieną: šokome, dainavome, deklamavome, dovanojome gražiausius žodžius. Išgyventi kūrybos džiaugsmą ir netradiciškai švęsti Motinos dieną mums, kaip ir kasmet, pasiūlė respublikinis   meno projektas.

Gegužės 4 šventėme Mamyčių dieną: šokome, dainavome, deklamavome, dovanojome gražiausius žodžius. Išgyventi kūrybos džiaugsmą ir netradiciškai švęsti Motinos dieną mums, kaip ir kasmet, pasiūlė respublikinis   meno projektas. Vaikai ugdymo įstaigose rašė, piešė, tapė, konstravo netradicinių formų ir dydžių laiškus, naudodami įvairius dažus, gamtines arba dirbtines medžiagas: popierių, audinius, polietileną, agroplėvelę, plastmasę, medieną ir kt. Kiekvienam vaikas sukūrė savitą dailės darbą Mamai, išgyveno kūrybos džiaugsmą.

Šiuos darbus eksponavome mokyklos sode, vėliau dovanojome mamytėms.

                                                                                                                Mokytoja Virginija Bušmaitė

IMG 4660

IMG 4664

IMG 4674

IMG 4690