Pažintiniai vizitai į Klaipėdos profesines mokyklas

21 Bal 2018

Balandžio 11 diena vyresnių klasių mokiniams buvo profesinio orientavimo diena.Pirmoji mūsų aplankyta švietimo įstaiga - Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras. Šioje mokykloje mokyklos vadovas supažindino mokinius su mokymo centre vykdomomis profesinio mokymo programomis, mokymosi sąlygomis, stojančiųjų registracijos, prašymų priėmimo tvarka. Sužinojome, kad šiame centre vyksta ir vairuotojų mokymai. Mokymo centras, pasirodo, turi autodromą. Su šios mokyklos lydinčiais mokytojais ir vykome į jį, kuriame galėjome išbandyti savo jėgas, vairuodami automobilį simuliatoriaus realioje aplinkoje, dalyvavome viktorinoje "Matau, žinau, esu saugus kelyje". 

Antroji profesinė mokykla, kurią aplankėme - Klaipėdos verslo ir paslaugų mokykla. Šioje mokykloje vyko specialybių pristatymas ir galimybė pasikonsultuoti su dabartiniais moksleiviais bei iš jų sužinoti apie mokymosi šioje mokykloje privalumus ir trūkumus. Kai kuriems dešimtos klasės mokiniams ši išvyka padėjo priimti galutinį sprendimą, o devintokams- praplėsti žinias ir galvoti apie ateitį :)

                                                                                                                Mokyklos psichologė Vilija

Daugiau šioje kategorijoje: « Išvyka Saldi išvyka »

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt