Nepamirštama išvyka

10 Saus 2019

 

Gruodžio 21 d. pradinių klasių mokiniai pabuvojo indėniškame „Vinetukaime“.Tai gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi, kuris puoselėja Šiaurės Amerikos indėnų tradicijas vaizdingame Dangės-Akmenos upės slėnyje netoli Klaipėdos, Kretingalės seniūnijoje. Čia dunda indėnų būgnai, į dangų stiebiasi mistiniai toteminiai stulpai, akmenų labirintai veda link atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus…Įkurtas indėnų muziejus, kuriame pristatomas per dešimtmetį surinkta muziejaus ekspozicija: rankdarbių, meno ir juvelyrinių dirbinių, archainių ginklų, trofėjų, muzikos instrumentų, aprangos ir puošybos detalės, senovinės nuotraukos, paveikslai ir kitų artefaktų. Vyko ir praktiniai užsiėmimai. Organizuojami šaudymo iš lanko ir indėniškos spjaudyklės turnyrai.,,Vinetu kaime” gyvena daug gyvūnų: naminių paukščių, avių, ožkų, arklių ir kitų gyvūnų.  Galėjome prie jų prieiti, pamaitinti. Neatsiejama kultūros dalis yra maistas. Indėnų užkandinėje patiekiami tradiciniai indėnų virtuvės patiekalai ir gėrimai, pagaminti čia esančioje virtuvėlėje.

O svarbiausia......čia sutikome ir Kalėdų senelį.

                                                                                            Mokytoja Virginija Bušmaitė

.

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt