Edukacinė ekskursija „Roshen“ įmonėje

04 Gruo 2019

 

     2019 m. gruodžio 3 dieną mokyklos aštuntokams ir devintokams vyko profesinis veiklinimas – edukacinė ekskursija į UAB „ROSHEN“ konditerijos fabriką Klaipėdoje. Įmonėje po trumpo pasakojimo apie „Roshen“ korporacijos susikūrimą, mokiniai žiūrėjo kino siužetą „Šokolado fabrikas“, kuris supažindino su konditerinių gaminių gamyba. Susidomėjimą sukėlė vizitas į gamybines patalpas, kuriose buvo galimybė pamatyti visą karamelės gamybos procesą nuo pradžios iki galo, susipažinti su konditerio profesija. Savarankiškai atkartodami profesionalių konditerių darbą karamelės gamybos pamokoje mokiniai pasigamino savo rankų darbo ledinuką. Turėjome įdomų ir labai saldų patyrimą.

                                                                                                                                                                       Mokyklos psichologė Vilija

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt