Išvyka į Vilnių

01 Gruo 2019

Gruodžio pradžioje, kai Vilnius įžiebė kalėdinę eglutę, mūsų mokyklos bendruomenė buvo pakviesta buvusio mokyklos direktoriaus Vaitkaus dukros (gimusi ir augusi Lapiuose) Jūratės Vaitkutės pasisvečiuoti šventiniame Vilniuje. Jie kartu su buvusiu Lapių mokyklos mokytoju A. Patacku suruošė viešnagę. Aplankėme katedrą ir jos požemius, prezidentūrą, "Lobynų 'muziejų, ilsėjomės "Artis" viešbutyje, dalyvavome šventinėje vakarienėje skirtą tik Lapių bendruomenei. Stebėjome baletą "Spragtukas". Smagu, kad tokias dovanoja žmonės - asmenybės nepamirštantys Lapių. Ačiū Jiems.Gruodžio pradžioje, kai Vilnius įžiebė kalėdinę eglutę , mūsų mokyklos bendruomenė buvo pakviesta buvusio mokyklos direktoriaus Vaitkaus dukros (gimusi ir augusi Lapiuose) Jūratės Vaitkutės pasisvečiuoti šventiniame Vilniuje. Jie kartu su buvusiu Lapių mokyklos mokytoju A. Patacku suruošė viešnagę. Aplankėme katedrą ir jos požemius, prezidentūrą, "Lobynų 'muziejų, ilsėjomės "Artis" viešbutyje, dalyvavome šventinėje vakarienėje skirtą tik Lapių bendruomenei. Stebėjome baletą "Spragtukas". Smagu, kad tokias dovanoja žmonės - asmenybės nepamirštantys Lapių. Ačiū Jiems.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt