Projektas „Savi tarp savų“

01 Spa 2020

 

Rugsėjo 29-30 d. mokiniams buvo projektinės- pažintinės dienos, ekskursija į Kuršių neriją.

Visi projekto „Savi tarp savų“ dalyviai Juodkrantėje aplankė Raganų kalną. Miško takeliais klegėdami, draugų būryje, suruošė tikrą foto sesiją ,o kartu susipažino su Raganų kalno skulptūromis: sėdėjo karališkuose sostuose, suposi sūpynėse. Juodkrantėje grožėjosi ne tik medinėmis skulptūromis, džiaugėsi įspūdingo dydžio ir grožio smėlio skulptūromis. Aplankė kormoranų nusiaubtą mišką. Apžvalgos aikštelėje, daugiau sužinojo apie šiuos paukščius ir jų gyvenimo būdą. Keliavo Naglių gamtinio rezervato pažintiniu taku. Nepaprastai didelį įspūdį paliko Negyvosios kopos, kažkada buvęs ir užpustytas kaimas. Kuršių nerijos grožis, matyti vaizdai dar ilgai liks atmintyje.

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt