Popietė ,,Su skėčiais ir guminiais batais į rudens paradą‘‘

07 Spa 2020

 

Spalio 7 d. į Lapių bendruomenės parką rinkosi  darželio ir pradinių klasių moksleiviai, mokytojai, tėveliai į popietę ,,Su skėčiais ir guminiais batais į rudens paradą‘‘- juk ruduo, dažnai lyja. O darželinukas Norbertas deklamavo:

Mums lietutis nebaisus,

Jeigu turime skėčius.

Eisim po balas pabraidžiot

Ir po mišką pasivaikščiot.

Bet kadangi lietus nelijo, tai skėčiai ir guminiai batai buvo panaudoti kitaip- skėčiai buvo išpuošti spalvingais rudens lapais, gamtine medžiaga. Batuose puikavosi rudeninės puokštės. Atsidėkodami rudeniui už gausybę dovanų, ugdytiniai papuošė parką viena už kitą gražesnėmis mandalomis. Šventės pabaigoje žaidė įvairius judrius žaidimus, pasinaudodami gamtinėmis gėrybėmis.

                                                                                                                                    Renginio organizatorės priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Kundrotienė, Auklėtoja Laima Viskantaitė                               

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt