VEIK PROGRAMOS FINIŠAS

31 gegužės 2021

 

Nors mokslo metai buvo neįprasti, bet VEIK programa vyko nuosekliai. Ketvirtokai veiklą pradėjo nuo grupės formavimo, savęs pažinimo, bendravimo įgūdžių formavimo, stiprių jausmų atpažinimo ir valdymo, bei jų taikymo kasdieninėse situacijose. Susipažino su metodais: vaidmenų žaidimas, burbuliukų kalba, VEIK žaidimai, stebėjimo užduotys, bičių kortelės, staigmenos. Sužinojo kas yra: akių kontaktas, balso tonas, kūno kalba, atstumas ir kaip tai įtakoja mūsų bendravimą. Pažindami ,,Pykčio išraiškos ratą”, sužinojo  pyktį sukeliančius išorinius ir vidinius dirgiklius, signalus, kurie pasireiškia supykus. Išmoko slopiklių, kurie padeda nusiraminti, analizavo, kokios gali būti pasekmės priėmus tinkamą ar netinkamą sprendimą.

Programos šūkis - “SUSTOK- PAGALVOK-VEIK“ yra labai svarbus visiems kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje.  

 Vadovės  Daiva ir Rima

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt