Vaikų rytas: sveiki ir saugūs pasitikime vasarą!

02 Birž 2021

Birželio 1-ąją šventėme vaikų gynimo dieną. Bendruomenė kartu su Lapių pagrindine mokykla mokykla ir Vėžaičių KC Lapių skyriumi organizavome renginį "Vaikų rytas: sveiki ir saugūs pasitikime vasarą". Mokyklos stadione susirinko 1-4 klasių mokiniai, jų mokytojai, darželio grupė, keletas tėvelių - viso apie 50 vaikų ir 10 suaugusiųjų. Renginys prasidėjo smagia mankšta, kurią nuotaikingai pravedė meškutė.

Svečiuose dalyvavusi policijos pareigūnė Asta Zbarauskienė papasakojo vaikams kaip taisyklingai dėvėti atšvaitus, kaip teisingai pereiti kelią, kaip turi pasiruošti prieš kelionę dviratininkas. Vaikai atsakinėjo į užduotus klausimus, patys domėjosi užduodami klausimus pareigūnei bei kartu pademonstravo kai kurias taisykles. O kad dar geriau įsisavinti gautas žinias pažaidė smagias estafetes, pasivaržė komandose. Bendruomenės pirmininkė L. Karbauskienė šventės dalyvius apdovanojo atšvaitais, liemenėmis, linkėdama saugios vasaros. Šventę užbaigėme smagiu ančiukų šokiu, o į dangų paleistas žibintas nusinešė vaikų svajones, kurios tikrai išsipildys.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt